Jak LeadBox propojit se SmartEmailingem

Propojení LeadBoxu a SmartEmailingu je velice užitečné – LeadBox tak bude všechny posbírané kontakty automaticky posílat do vašeho účtu u SmartEmailingu. Do seznamu, který si nastavíte. Pak už vám nic nebrání v tom, abyste nastavili automatickou komunikaci, která se bude na vaše nové kontakty odesílat.

Poznámka – pokud nemáte účet u SmartEmailingu, LeadBox sbírá e-mailové adresy i sám o sobě. Můžete tedy e-mailové kontakty sbírat a pak si je přímo z LeadBoxu vyexportovat do CSV souboru, se kterým už můžete nakládat jakkoli zrovna potřebujete.

Propojení účtů je velmi jednoduché – udělejte následující kroky:

 

  1. Přihlásit se do SmartEmailingu a zjistit API klíč.
  2. Do svého účtu u LeadBoxu vložit uživatelské jméno a API klíč SmartEmailingu.
  3. Nastavit, do kterého seznamu se mají kontakty posílat.

 

Přihlašte se do svého účtu u SmartEmailingu, klikněte v pravém horním rohu na své uživatelské jméno a zvolte Můj účet. Zkopírujte (CTRL+C) API klíč.

 

propojeni-SE

 

Přihlašte se do svého účtu LeadBox.

Vpravo nahoře klikněte na svou fotku a zvolte SmartEmailing.

 

propojeni-smartemailing

 

Zadejte své uživatelské jméno, pod kterým se přihlašujete do SmartEmailingu a do dalšího pole vložte (CTRL+V) API klíč.

Na stránce s nastavením LeadBoxu už uvidíte úplně dole pole SmartEmailing list ID

 

propojeni-SE-2

 

Do tohoto pole vložte číslo seznamu, které najdete ve svém účtu u SmartEmailingu. Běžte na stránku Kontakty -> Seznamy kontaktů a ve výpisu vašich seznamů kontaktů najděte ten, do kterého chcete kontakty z LeadBoxu posílat. Zapamatujte nebo zkopírujte si jeho ID a toto vložte do pole SmartEmailing list ID u daného LeadBoxu.

 

propojeni-SE-3

 

 

 

A to je vše přátelé – váš LeadBox bude nyní automaticky posílat posbírané kontakty do vašeho sezamu kontaktů ve SmartEmailingu.

 

Podívejte se také na další články: