Jak si vytvořit LeadBox

K vytvoření LeadBoxu udělejte následující kroky:

  1. Zaregistrujte si účet (zdarma).
  2. Nastavte vzhled, texty a chování LeadBoxu.
  3. Nastavte, co má LeadBox zobrazit po úspěšném vložení e-mailové adresy.
  4. Zkontrolujte, jestli splňuje vaše představy.
1. Registrace

Na adrese app.leadbox.cz stačí zadat váš login (e-mailovou adresu) a heslo a okamžitě se dostanete dovnitř aplikace.

Když si zaregistrujete svůj účet, jako první uvidíte okno s hlášením “Zatím nemáte vytvořený žádný LeadBox”. S tím by se mělo něco udělat ne? 🙂

prvni-login

Klikněte tedy na tlačítko “Vytvořit” a dáme se do práce (zábavy).

Tvorba LeadBoxu je velmi jednoduchá, stačí vyplnit pár polí a je to!

tvorba-leadboxu-1

 

 

Název LeadBoxu je interní informace, pod tímto názvem se bude LeadBox zobrazovat ve vaší aplikaci na stránce “LeadBoxy”.

Nadpis LeadBoxu bude již viditelný na vašich webových stránkách. Je to text, který se bude zobrazovat v nevysunuté liště a jako nadpis celého LeadBoxu, pokud bude vysunutý. Nejvhodnější je tedy uvést zde to, co uživatel zadáním e-mailu získá (benefit, hodnotu, název magnetu, který za e-mail nabízíte a podobně…).

Text LeadBoxu je text, který se bude zobrazovat v samotném LeadBoxu. Použijte text, který uživatele “doťukne”, aby vám svou e-mailovou adresu dal.

Text tlačítka se zobrazí pod textem Leadoxu v tlačítku, které slouží pro potvrzení. Hodí se zde výzva k získání magnetu nebo něco podobného.

Ale to není vše – pokračujeme dále…

 

tvorba-leadboxu-2

 

Poděkování nadpis – nadpis LeadBoxu po zadání e-mailové adresy.

Poděkování text – text LeadBoxu po zadání e-mailové adresy.

Možnosti zobrazení – zde máte 2 možnosti – Na kliknutí nebo Po vypršení času. Pokud zvolíte možnost Na kliknutí, LeadBox nebude sám vyskakovat. Vysune se pouze v případě, že uživatel klikne na lištu s nadpisem LeadBoxu. Po vypršení času zase LeadBox vysune po uplynutí zadané doby (ve vteřinách) – tuto hodnotu zadáváte do pole Čas po jakém se zobrazí LeadBox.

Čas po kterém se LeadBox může znovu otevřít – pokud se uživateli LeadBox zobrazil, ale on do něj nezadal e-mailovou adresu a LeadBox zavřel, pak není vhodné jej ihned znovu otravovat. Zde zadáváte Čas (v hodinách), po kterém se může LeadBox znovu vysunout (případně zobrazit LightBox).

Pozice LeadBoxu ve stránce – zde je na výběr 5 možností – Vlevo dole (zobrazí lištu u levého spodního okraje okna), Vpravo dole (zobrazí lištu u pravého spodního okraje okna), Vlevo na středu (zobrazí lištu uprostřed levého okraje okna), Vpravo na středu (zobrazí lištu uprostřed pravého okraje okna) a Uprostřed obrazovky (nezobrazuje lištu, ale namísto toho po uplynutí času vyskoří uprostřed obrazovky LightBox – pozadí ztmavne, aby byla návštěvníkova pozornost soustředěna na okno).

Barva LeadBoxu – můžete zadat buď barvu ve formě hash kódu, nebo zvolit barvu z paletky (kliknutím na barevný čtvereček na pravé straně.

Všimněte si také ikonky s odkazem Nastavení Smart Emailing – toto se vám bude zobrazovat, dokud si nepropojíte LeadBox se SmartEmailingem. V případě, že jste již propojení provedli, bude se vám zobrazovat pole pro vložení ID seznamu, do kterého chcete nasbírané kotakty posílat (viz následující obrázek).

 

propojeni-SE-2

A to je vše – nyní stačí kliknout na tlačítko Prewiev a podívat se, jak váš nový LeadBox vypadá, pokud jste s ním spokojeni, klikněte na tlačítko “Uložit” a je to!

 

ukazka-male
ukazka-vysunute